Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wybór i zakup naszego produktu.

Oferujemy Państwu rozszerzoną 5-letnią gwarancję na zakupiony sprzęt. Albert Polska Spółka z o.o. rozszerza standardową gwarancję handlową na zakupiony przez Państwa produkt marki Geratherm do 5 lat od daty zakupu wraz z gwarancją door to door.

Warunki rozszerzonej 5-letniej Gwarancji DOOR TO DOOR

  1. Wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go na adres dystrybutora lub wypełnienie formularza na stronie www.geratherm.pl/przedluz-gwarancje.
  2. Dołączenie dowodu zakupu
  3. Zapoznanie się z warunkami gwarancji i podpisanie formularza zgłoszeniowego.

5-letnia gwarancja door to door to przyjazny dla Klienta sposób reklamacji produktów marki Geratherm. Klient zgłasza nam usterkę, pakuje sprzęt, my zamawiamy kuriera. Wadliwy sprzęt trafia do nas i po wymianie wraca do klienta. Koszty transportu związane z tą procedurą pokrywa wyłączny dystrybutor marki Geratherm, firma Albert Polska Spółka z o.o.

Uzyskanie dodatkowej gwarancji na zakupiony przez Państwa produkt nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą.

Rozszerzoną 5-letnią gwarancją door to door objęte są tylko produkty posiadające na opakowaniu odpowiednią naklejkę i numer seryjny na karcie zgłoszenia dołączonej do opakowania.

Po wypełnieniu i wysłaniu poprawnie wypełnionego formularza otrzymają Państwo dokument gwarancji. Prawidłowe wypełnienie formularza wymaga wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowych i handlowych od firmy Albert Polska Spółka z o.o.

Warunkiem skorzystania z gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu (paragon/faktura vat).

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z innych przyczyn, niż tkwiących w sprzęcie, tj. uszkodzeń powstałych z niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, samowolnego otwierania lub przeróbek urządzenia, zmian konstrukcyjnych i uszkodzeń mechanicznych. Nie obejmuje również zdarzeń losowych spowodowanych np. pożarem, uderzeniem pioruna, zalaniem.

Warunki niniejszej gwarancji dotyczą tylko zgłoszenia gwarancyjnego dokonanego przez finalnego użytkownika – konsumenta (osobę fizyczną).

Informacje dodatkowe. Ciśnieniomierz: Rozszerzonej 5-letniej gwarancji podlegają wszystkie części ciśnieniomierza z wyjątkiem baterii i mankietu. Na mankiet obowiązuje standardowa 3-letnia gwarancja. Termometr: Rozszerzonej 5-letniej gwarancji podlegają wszystkie części termometru z wyjątkiem baterii.

 

Formularz rozszerzonej gwarancji Geratherm

 

Imię i Nazwisko (wymagane)

Wybierz produkt

Adres email (wymagane)

Numer formularza (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Podaj datę zakupu:

Dodaj zdjęcie dowodu zakupu

Zapoznałem się z warunkami gwarancji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i handlowych od firmy Albert Polska Spółka z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).