fbpx

Geratherm Diagnostyka Medyczna

Geratherm jest rozwijającą się, międzynarodową marką produktów medycznych dla diagnostyki zdrowia, medycznych systemów ciepła, układu krwionośnego i oddechowego.

POCZĄTKI

Nasze początki sięgają 2000 roku. Właśnie wtedy, u progu nowego tysiąclecia mogliśmy w planowaniu i tworzeniu naszych innowacyjnych produktów skorzystać z najnowocześniejszych technologii. Specjalizowaliśmy się wówczas w medycznym pomiarze temperatury ciała. Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie pomiaru temperatury, kontroli ciśnienia krwi i układu oddechowego. Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane i wyprodukowane przez niemieckich specjalistów w naszej fabryce w Geschwenda w Niemczech. Geratherm Medical AG jest notowany na giełdzie od 2000 roku i zatwierdzony do oficjalnego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w kategorii Prime Standard. Ponadto marka Geratherm jest notowana w niemieckim indeksie przedsiębiorców oraz indeksie niemieckiej służby zdrowia.


 


DLA KLIENTÓW

Naszym klientom i jednocześnie pacjentom zapewniamy wysokiej jakości produkty począwszy od termometrów aż do skomplikowanych systemów grzewczych do wykorzystania operacyjnego i ratunkowego. W obszarze układu krwionośnego koncentrujemy się na opracowaniu produktów do wykrywania arytmii – migotania przedsionków – w celu zapobiegania zawałom. W obszarze układu oddechowego rozwijamy, produkujemy i oferujemy produkty do mierzenia czynności płuc i przeciwdziałania niewydolności oddechowej. Sprzęt diagnostyczny firmy Geratherm nadaje się idealnie do stosowania zarówno w warunkach klinicznych jak i w domowym zaciszu. Niewątpliwym atutem naszych produktów jest ich dostosowanie do określonej grupy wiekowej. Są odpowiedzią na potrzeby osób w każdym wieku – aktywnych fizycznie, spędzających czas w domu, planujących rodzinę, rodziców z małymi dziećmi oraz tych, którzy potrzebują mobilnych rozwiązań.

NASZA OFERTA

W ofercie marki znajdują się m.in. ciśnieniomierze, termometry, inhalatory i testy płodności. Urządzenia te zostały przetestowane klinicznie i spełniają surowe normy dotyczące urządzeń medycznych. Szereg funkcji, jakimi się cechują sprawia, że stają są one intuicyjne, proste w użyciu i niezwykle precyzyjne. Rozmiar wyświetlaczy pozwala na łatwą obsługę urządzeń przez seniorów a bogate walory wizualne i funkcyjne stanowią zaletę dla wszystkich użytkowników, pozwalając jednocześnie na zapewnienie komfortu podczas wykonywania szybkich i precyzyjnych pomiarów także u dzieci. Posiadamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne będące jednocześnie światowymi patentami, m.in. zastosowanie galinstanu – nietoksycznej cieczy pomiarowej – w naszych analogowych termometrach.

NAGRODY i WYRÓŻNIENIA

Jako zorientowana globalnie marka otrzymaliśmy w przeciągu ostatniej dekady liczne nagrody, np. w 2011 roku Geratherm otrzymał nagrodę przyznaną przez „Temperature Management Europe”. Pozwól, byśmy dzięki szerokiej gamie profesjonalnych, wysokogaturnkowych produktów pomiarowych dopasowali artykuły Geratherm do potrzeb każdego członka Twojej rodziny.

Zapisz się do naszego newslettera