fbpx

Geratherm Diagnostyka Medyczna


Geratherm jest rozwijającą się, międzynarodową marką produktów medycznych dla diagnostyki zdrowia, medycznych systemów ciepła, układu krwionośnego i oddechowego.

POCZĄTKI

Nasze początki sięgają 2000 roku. Właśnie wtedy, u progu nowego tysiąclecia mogliśmy w planowaniu i tworzeniu naszych innowacyjnych produktów skorzystać z najnowocześniejszych technologii. Specjalizowaliśmy się wówczas w medycznym pomiarze temperatury ciała. Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie pomiaru temperatury, kontroli ciśnienia krwi i układu oddechowego. Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane i wyprodukowane przez niemieckich specjalistów w naszej fabryce w Geschwenda w Niemczech. Geratherm Medical AG jest notowany na giełdzie od 2000 roku i zatwierdzony do oficjalnego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w kategorii Prime Standard. Ponadto marka Geratherm jest notowana w niemieckim indeksie przedsiębiorców oraz indeksie niemieckiej służby zdrowia.



DLA KLIENTÓW

Naszym klientom i jednocześnie pacjentom zapewniamy wysokiej jakości produkty począwszy od termometrów aż do skomplikowanych systemów grzewczych do wykorzystania operacyjnego i ratunkowego. W obszarze układu krwionośnego koncentrujemy się na opracowaniu produktów do wykrywania arytmii – migotania przedsionków – w celu zapobiegania zawałom. W obszarze układu oddechowego rozwijamy, produkujemy i oferujemy produkty do mierzenia czynności płuc i przeciwdziałania niewydolności oddechowej. Sprzęt diagnostyczny firmy Geratherm nadaje się idealnie do stosowania zarówno w warunkach klinicznych jak i w domowym zaciszu. Niewątpliwym atutem naszych produktów jest ich dostosowanie do określonej grupy wiekowej. Są odpowiedzią na potrzeby osób w każdym wieku – aktywnych fizycznie, spędzających czas w domu, planujących rodzinę, rodziców z małymi dziećmi oraz tych, którzy potrzebują mobilnych rozwiązań.

NASZA OFERTA

W ofercie marki znajdują się m.in. ciśnieniomierze, termometry, inhalatory i testy płodności. Urządzenia te zostały przetestowane klinicznie i spełniają surowe normy dotyczące urządzeń medycznych. Szereg funkcji, jakimi się cechują sprawia, że stają są one intuicyjne, proste w użyciu i niezwykle precyzyjne. Rozmiar wyświetlaczy pozwala na łatwą obsługę urządzeń przez seniorów a bogate walory wizualne i funkcyjne stanowią zaletę dla wszystkich użytkowników, pozwalając jednocześnie na zapewnienie komfortu podczas wykonywania szybkich i precyzyjnych pomiarów także u dzieci. Posiadamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne będące jednocześnie światowymi patentami, m.in. zastosowanie galinstanu – nietoksycznej cieczy pomiarowej – w naszych analogowych termometrach.

NAGRODY i WYRÓŻNIENIA

Jako zorientowana globalnie marka otrzymaliśmy w przeciągu ostatniej dekady liczne nagrody, np. w 2011 roku Geratherm otrzymał nagrodę przyznaną przez „Temperature Management Europe”. Pozwól, byśmy dzięki szerokiej gamie profesjonalnych, wysokogaturnkowych produktów pomiarowych dopasowali artykuły Geratherm do potrzeb każdego członka Twojej rodziny.